شماره تماس: 02147620320 - 09120240115

تغییر نرخ سرویس ها

تغییر نرخ سرویس ها به دلیل نوسانات و افزایش شدید نرخ ارز

با سلام و احترام خدمت شما همراه همیشگی و مشتری فرهیخته

متاسفانه افزایش نرخ ارز باعث مشکلات فراوانی برای جامعه ایرانی و بخصوص شرکت های مختلف شده است، حتی المقدور جهت سرویس های میزبانی و مشتقات آن تا روزهای اخیر منتظر بهبود وضعیت اقتصادی کشور و ثبات در نرخ ارزها بودیم که متاسفانه همین امر باعث ضررهای فراوانی به این مجموعه شد.
لذا نرخ پایه سرویس های میزبانی که تقریبا از زمان دلار 2800تومانی وضع شده بود بسته به نوع سرویس علی رغم میل باطنی ناچار به افزایش شدیم و البته برای اینکه سرویس ها بصورت تصاعدی افزایش نیابد نرخ افزایش بسته به نوع سرویس از 15 الی 50 درصد بوده است، دقت کنید نرخ ارز از زمان وضع قیمتهای قبلی و فعلی تقریبا چند برابر شده که این افزایش لحاظ نشده است.

ضمن اینکه با توجه به غیر اقتصادی بودن سرویس های زیر 1000مگابایت برای سرویس های میزبانی، مشتریان گرامی می بایست با ارسال تیکت نسبت به ارتقاء سرویس به حداقل 1000مگابایت اقدام نمایند.
نرخ دامنه های بین المللی نیز به دلیل اینکه مستقیما با کسر ارز بصورت آنلاین از ما ثبت میگردد بروز می باشد هرچند سعی نموده ایم از سود خود برای این موضوع کاسته تا فشار زیادی متحمل مشتریان گرامی نگردد، با امید به اینکه اوضاع اقتصادی و معیشت کشور و مردم عزیزمان بهبود یابد.
باتشکر
کیمیاهاسست