شماره تماس: 02147620320 - 09120240115

آخرین خبر در مورد تحریم رجیسترار ریسلو و انتقال دامنه های بین المللی

در مورد تحریم های رجیسترار ریسلو و انتقال فوری دامنه های بین المللی به رجیسترار جدید اپن پروایدر

باسلام و احترام
مشتری گرامی و مالک محترم دامنه های بین المللی،
احتراما پیرو اطلاعیه قبلی پیرامون تحریم رجیسترار ثبت کننده دامنه های بین المللی ریسلو که تقریبا اکثر شرکتهای ایرانی دامنه های خود را از این رجیسترار ثبت میکردند، این شرکت فرصتی را جهت خروج دامنه های مشتریان ایرانی اعلام کرد، لذا پس از تحقیقات فراوان و مکاتبات لازم شرکت اپن پروایدر انتخاب شد که پس از استعلامات اعلام نمودند مشکلی با ارائه سرویس به ایرانیان ندارند.
لذا باتوجه به لغو یکطرفه تعهدات شرکت قبلی (رجیسترار ریسلو) طی روزهای گذشته تعرفه تمدید دامنه ها را برای ایرانیان دو برابر قیمت قبلی یعنی 17.85 دلار لحاظ کرده است، خواهشمند است در اسرع وقت نسبت به انتقال دامنه خود طبق راهنمای همین خبر اقدام نمایید.
کلیه مشترکین دقت کنند هیچ گونه جای نگرانی برای اینکار نیست و ما همیشه در کنار شما بوده و خواهیم بود، در هر حالت به هنگام انتقال دامنه از یک رجیسترار به رجیسترار دیگر، دامنه شما همزمان یک سال تمدید خواهد شد که چیزی به ضرر شما نخواهد شد و تنها زودتر از موعد دامنه تان را تمدید می نمایید، مابقی کارها توسط کارشناسان کیمیاهاست انجام خواهد شد.
جهت انتقال دامنه خود لطفا از لینک ذیل مقدمات کار را انجام و اقدام فرمایید.

جهت انتقال میتوانید از این قسمت اقدام نمایید

نکته:
به هنگام انتقال ؛ دامنه شما طبق قوانین انتقال بین رجیستراری ، به مدت یکسال تمدید خواهد شد و این مدت به اعتبار قبلی دامنه تان اضافه خواهد شد، هزینه انتقال و تمدید دامنه 42000 تومان می باشد.
دقت داشته باشید فرایند کامل انتقال دامنه ها حدود یک هفته طول خواهد کشید.
این انتقال مربوط به دامنه های آی آر نمی باشد و مشتریان اشتباها دامنه های آی آر خود را نسبت به انتقال اقدام ننمایند.
ضمنا مجددا تاکید میگردد، نسبت به انتقال در اسرع وقت اقدام نمایید، تا مشمول تعرفه هزینه بالای تمدید در جیسترار قبلی نشوید.
درصورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق سامانه پشتیبانی و ارسال تیکت مطرح نمایید.
باتشکر