شماره تماس: 02147620320 - 09120240115

میزبانی vip

کیمیا هاست افتخار دارد تا وب سایت‌ شما را مستقیما و بدون واسطه بر روی بزرگترین دیتاسنترهای جهان و ایران میزبانی نماید. تیم پشتیبانی ما تلاش می کند بیست و چهار ساعت شبانه روز / هفت روز هفته بر عملکرد وب سایت‌ها نظارت داشته و درصورت بروز هرگونه مشکل آن را برطرف نماید.

میزبانی وب VIP به آن دسته از مشتریانی که خدماتی خاص و ویژه تری نسبت به سایر مشتریان عادی نیاز داشته باشند ارائه میشود، خدمات ویژه ای همچون بخش پشتیبانی تلفنی در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل و از لحاظ منابع مصرفی سایت از جمله RAM و CPU و سطح امکانات بیشتر بر روی هاستینگ.

کلیه سایت های ارگان ها ، سازمان ها ، ادارات و بخش های وابسطه به دولت ، شرکت های خصوصی و سایت های مهم و خاص یا حتی شخصی و عمومی را شامل میشود ، نوع سرور بسته به انتخاب سفارش دهنده میتواند لینوکس یا ویندوز و کنترل پنل نیز Cpanel / Directadmin / Plesk می تواند باشد.

جهت سفارش این محصول لطفا با بخش فروش 02147620320 تماس و امکانات و شرایط خاص خود و منابع مورد نیاز را اعلام تا پس از بررسی کارشناس فروش فاکتور تعرفه خدمت شما اعلام و ارسال شود.


میزبانی میزبانی میزبانی

امکان بک آپ( پشتیبان گیری) از سایت ها نیز بصورت 24 ساعته در اختیار تمامی کاربران علاوه بر سیستم اتوماتیک پشتیبان گیری ما، قرار گرفته است تا در زمان دلخواه از سرویس های سایت نسخه پشتیبان تهیه نمایند.